Solutions for house...

Solutions for hotels...

Solutions for company...

F.A.Q. – security

 • Can my neighbour listen to my data when he is connected with the same power supply?
  Answer…
 • How safe are my data? Is it possible to tap them in some way?
  Answer…

Question:

 • Can my neighbour listen to my data when he is connected with the same power supply?

Answer:
Your electric meter damps the signal enormously and represents a natural barrier to your neighbour. However, if you have unfavourably lying power supply lines it is possible that your neighbour benefits from an unmeant phase coupling. We absolutely advise you to use the internal device encryption! By using the Configuration Utility to enter the network password that is different from the factory default will activate the encryption.

nahoru… 

Question:

 • How safe are my data? Is it possible to tap them in some way?

Answer:
We absolutely advise you to use the internal device encryption! By using the Configuration Utility to enter the network password that is different from the factory default will activate the encryption.

nahoru…

clenbuterol

Facebook

Promo Actions

News

 • Nová verze SW pro EOC master - v2.4.13b

  Je dostupná aktualizovaná verze SW 2.4.13 pro Wodaplug EOC master jednotky. Image pro snadný upgrade přes WEB rozhraní naleznete v sekci download. Novinkou jsou kompletní management (včetně WiFi a routingu) pro EOC slave s WIFI a vylepšení stability při maximálním zatížení.

 • Nový firmware pro Wodaplug Slave EOC1121R4WL-R s důležitou opravou

  Nový EOC WiFi slave se dočkal nového firmware. Byla odstraněna chyba v bridge modu a optimalizována defaultní konfigurace pro širší použití. Doporučujeme před finální instalací provést upgrade a poté i rest to default. Nový firmware, postup upgrade a nový manuál naleznete v sekci DOWNLOAD.

 • Wodaplug2 200M získal velmi slušné ocenění v recenzi CHIPu

  Wodaplug2 200M získal velmi slušné ocenění v recenzi CHIPu, kde byly především vyzdviženy jeho vlastnosti v extrémních podmínkách a výborný poměr výkon/cena. Citujeme z článku : Ránou jsou pro homeplugy elektrické hodiny, které rychlost výrazně snižují. Pokud tedy budete chtít mít jednu síť se sousedem, zapomeňte na bleskové rychlosti. Světlou výjimkou byl WodaPlug2, který si s průchodem přes měřič elektrického proudu poradil nejlépe a výrobce udává dosah i 200 metrů. Při tvorbě sítě v bytovém domě či mezi sousedními domy bude tedy nejlepší volbou.

 • Dosaženo 10 000 ks prodaných adaptérů Wodaplug EOC !!

  Jsme hrdi, že jsme tento rok dosáhli tohoto magického čísla tak brzy po uvedení této unikátní novinky na trh. Ještě více náš těší obliba u uživatelů a uspokojení potřeb poskytovatelů internetu pro jejich řešení poslední míle.

Advertising