Solutions for house...

Solutions for hotels...

Solutions for company...

WiFi 802.11ac/n products

Please visit our Compex Networks@Work = Best WiFi Data Rates technology EU e-shop or 524wifi.com portal.

 NEWS – ACTUAL PROMOTION – Please visit our FACEBOOK!

 

Individually Calibrated QCA ref.design miniPCIe WiFi modules with best parametrs, High Power and compatibility! Industrial grade available! 

Please download our Wireless module Catalogue clicking here!

New High Power 802.11ac, Wave2 MU-MIMO and 802.11n MIMO modules with ESD protection 15keV! Improved shielding for better noise imunity! Industrial grade wifi modules available (temperature range from -40C up to +85C ) !!!

EXPLORE HOW OUR QCA9880 WLE900VX 3X3 802.11AC MODULE PERFORM COMPARED WITH COMPETITOR! WLE600/900VX 11ac – CE certified!

 

wifi modules

OpenWRT and LEDE  supported HW for your outdoor long range Wi-Fi links and Embeded projects.

We offer OEM customization services! Explore our new customizable CompexWRT firmware!

New COMPEX ac JUNIOR and ac STATION = Outdoor 5GHz AP/PtP/CPE/router with best 802.11ac performmance!

High power+ sensitivity+ very good integrated 17/19dBi 5GHz MIMO antenna=real 600Mb/s (indoor)/ 450Mb/s (outdoor) performance!!!

Our Outdoor Access Point has a dedicated Point-to-Point Wireless Bridge mode that could sustain high throughput at 10KM distance!

New COMPEX AP Controller2 = Effective Centralized Management for All Your Access Points!

embeded

miniPCI

products

antennas

Facebook

Promo Actions

News

 • Nová verze SW pro EOC master - v2.4.13b

  Je dostupná aktualizovaná verze SW 2.4.13 pro Wodaplug EOC master jednotky. Image pro snadný upgrade přes WEB rozhraní naleznete v sekci download. Novinkou jsou kompletní management (včetně WiFi a routingu) pro EOC slave s WIFI a vylepšení stability při maximálním zatížení.

 • Nový firmware pro Wodaplug Slave EOC1121R4WL-R s důležitou opravou

  Nový EOC WiFi slave se dočkal nového firmware. Byla odstraněna chyba v bridge modu a optimalizována defaultní konfigurace pro širší použití. Doporučujeme před finální instalací provést upgrade a poté i rest to default. Nový firmware, postup upgrade a nový manuál naleznete v sekci DOWNLOAD.

 • Wodaplug2 200M získal velmi slušné ocenění v recenzi CHIPu

  Wodaplug2 200M získal velmi slušné ocenění v recenzi CHIPu, kde byly především vyzdviženy jeho vlastnosti v extrémních podmínkách a výborný poměr výkon/cena. Citujeme z článku : Ránou jsou pro homeplugy elektrické hodiny, které rychlost výrazně snižují. Pokud tedy budete chtít mít jednu síť se sousedem, zapomeňte na bleskové rychlosti. Světlou výjimkou byl WodaPlug2, který si s průchodem přes měřič elektrického proudu poradil nejlépe a výrobce udává dosah i 200 metrů. Při tvorbě sítě v bytovém domě či mezi sousedními domy bude tedy nejlepší volbou.

 • Dosaženo 10 000 ks prodaných adaptérů Wodaplug EOC !!

  Jsme hrdi, že jsme tento rok dosáhli tohoto magického čísla tak brzy po uvedení této unikátní novinky na trh. Ještě více náš těší obliba u uživatelů a uspokojení potřeb poskytovatelů internetu pro jejich řešení poslední míle.

Advertising