QCA mniPCIe WiFi modules

Individually Calibrated QCA ref.design miniPCIe wireless modules with best parametrs, High Power and compatibility! Industrial grade available! 

Please download our Wireless module Catalogue clicking here!

New High Power 802.11ac, Wave2 MU-MIMO and 802.11n MIMO modules with ESD protection 15keV! Improved shielding for better noise imunity! Industrial grade wifi modules available (temperature range from -40C up to +85C ) !!!

EXPLORE HOW OUR QCA9880 WLE900VX 3X3 802.11AC MODULE PERFORM COMPARED WITH COMPETITOR! WLE600/900VX 11ac – CE certified!

 

wifi modules

 

Please visit our Compex Networks@Work = Best WiFi Data Rates technology EU e-shop or 524wifi.com portal.

 NEWS – ACTUAL PROMOTION – Please visit our FACEBOOK!

 

miniPCI

 

wifi modules

wifi modules

wifi modules

wifi modules

 

Facebook

Promo Actions

News

 • Reached 100 000 pcs Wodaplug EOC sold milestone !!

  Jsme hrdi, že jsme tento rok dosáhli tohoto magického čísla tak brzy po uvedení této unikátní novinky na trh. Ještě více náš těší obliba u uživatelů a uspokojení potřeb poskytovatelů internetu pro jejich řešení poslední míle.

 • New FW for Wodaplug Slave EOC1121R4WL-R s důležitou opravou

  Nový EOC WiFi slave se dočkal nového firmware. Byla odstraněna chyba v bridge modu a optimalizována defaultní konfigurace pro širší použití. Doporučujeme před finální instalací provést upgrade a poté i rest to default. Nový firmware, postup upgrade a nový manuál naleznete v sekci DOWNLOAD.

 • Wodaplug 11n router NR22Y to get second place in magazin CHIP competition

  Jsme velmi potešeni výborným umístěním našeho nového routeru Wodasign 11n NR22Y. Produkt získal nejvyšší hodnocení za rychlost a za funkční výbavu !! Jsme tedy rádi, že naše vývojářská práce přinese uživatelům mnoho výhod a možností.

 • New version of FW for EOC master – v2.4.13b

  New FW for masters units avalible, added complete management include wifi and routing for EOC slave with wifi with better stability at maximum load. / Je dostupná aktualizovaná verze SW 2.4.13 pro Wodaplug EOC master jednotky. Image pro snadný upgrade přes WEB rozhraní naleznete v sekci download. Novinkou jsou kompletní management (včetně WiFi a routingu) pro EOC slave s WIFI a vylepšení stability při maximálním zatížení.

Advertising